Dowiedz się więcej o naszych zabiegach

Choose Language - Wybierz język

Wrinkle treatment injectables

Toksyna /botulinowa

BOTOX®​ / Dysport®​

Toksyna botulinowa (jako Botox® i Dysport®) jest najpopularniejszym niechirurgicznym zabiegiem kosmetycznym stosowanym w celu zmniejszenia zmarszczek na twarzy. Zabieg polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości oczyszczonego białka zwanego toksyną botulinową w określone mięśnie twarzy. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie przekazywania impulsów nerwowych do wstrzykniętych mięśni, powodując ich rozluźnienie i zmiękczenie. Powoduje to redukcję zmarszczek mimicznych, zmarszczek na czole i kurzych łapek. Toksyna botulinowa to szybki i skuteczny sposób na uzyskanie młodszego wyglądu bez okresu rekonwalescencji.

Lifting Niciowy

Lifting nicami PDO to niechirurgiczna, minimalnie inwazyjna procedura, która służy do podnoszenia i napinania zwiotczałej skóry twarzy, szyi i ciała. Zabieg polega na użyciu specjalnych nici z małymi haczykami, które są wprowadzane pod skórę w celu jej podniesienia. Nici idealnie nadają się do liftingu bruzd nosowo-wargowych, chomików, podbródka, szyi oraz innych części ciała jak piersi, ramion, kolan, ud, brzucha.

Zabieg jest zwykle wykonywany w gabinecie lekarskim i trwa około 60-75 minut. Jest dobrze tolerowany dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia.  Jakość i trwałość rezultatów mogą się różnić w zależności od rodzaju użytej nici. W Healing Aesthetics używamy nici MINT™, które uznawane są za jedne z najlepszych na rynku.

PDO THREAD lifting

Wypełniacze

Wypełniacze skórne są uważane za jedną z najpopularniejszych zabiegów estetycznych twarzy: ust, policzków, pod oczami i podbródka. Wypełniacze zawierają kwasu hialuronowy – substancję naturalnie występującej w organizmie, która zapewnia nawilżenie i zwiększenie objętości skóry. Wypełniacze skórne są wstrzykiwane w różne miejsca w celu zwiększenia objętości, wygładzenia zmarszczek oraz poprawienia konturów twarzy. Przy zabiegach powiększania ust wypełniacze skórne mogą zapewnić pełniejszy i bardziej wyrazisty wygląd, podczas gdy przy zabiegach powiększania policzków i podbródka mogą zapewnić bardziej wyrzeźbiony i młodzieńczy wygląd. Wypełniacze pod oczami mogą pomóc zredukować cienie i zagłębienia, zapewniając bardziej odświeżony wygląd. Wypełniacze są bezpiecznym i skutecznym sposobem na osiągnięcie pożądanych rezultatów estetycznych z minimalnym dyskomfortem i okresem rekonwalescencji.

Kybella®

Kybella to zabieg, który pomaga zredukować tkankę tłuszczową podbródka, znaną również jako podwójny podbródek. Preparat zawiera syntetyczną postać kwasu dezoksycholowego, substancji, która naturalnie występując w organizmie pomaga rozkładać i wchłaniać tłuszcz z pożywienia. Po wstrzyknięciu, Kybella niszczy komórki tłuszczowe a rezultatem jest bardziej zarysowana linia szczeki i poprawiony profil twarzy. Zabieg jest minimalnie inwazyjny i zazwyczaj wymaga kilku serii w odstępie kilku tygodni.  Kybella to bezpieczne i skuteczne rozwiązanie    dla osób pragnących poprawić swój wygląd bez konieczności poddawania się operacji.

IPL & LASER

Laser i IPL

Zabieg IPL jest szeroko stosowany w leczeniu różnych chorób skóry. Pomaga zmniejszyć widoczność plam starczych, piegów i drobnych zmarszczek spowodowanych opalaniem.  W przypadku trądziku różowatego, IPL może złagodzić zaczerwienienie a w przypadku popękanych, drobnych naczynek krwionośnych, zabieg może skutecznie zmniejszyć ich widoczność i poprawić jakość skory.

Laser Frakcyjny

Laser frakcyjny to nieinwazyjny zabieg wykołowywany przy użyciu urządzenia emitującego światło. Jego działanie opiera się na wywołaniu mikrouszkodzeń skóry przez punktowe podgrzanie tkanek.  W ten sposób uszkodzona tkanka mobilizuje skórę do produkcji kolagenu czego rezultatem jest odmłodzenie, zredukowanie drobnych zmarszczek, przebarwień posłonecznych, zwężenie porów.   Zabieg jest dobrze tolerowany dzięki zastosowaniu żelu do miejscowego znieczulenia.

Zabiegi na pajączki

Pajączki to małe, rozszerzone naczynia krwionośne, które pojawiają się na powierzchni skory, przeważnie na nogach i twarzy.
Skleroterapia oraz zabiegi laserowe są skutecznymi metodami leczenia pajączków.
Skleroterapia polega na wstrzykiwaniu specjalistycznego preparatu bezpośrednio do żył dotkniętych choroba (tylko na nogach), powodując ich zapadniecie i stopniowe zanikanie.  Jest to zabieg małoinwazyjny.

Laser na pajączki (na nogach lub twarzy) to zabieg, podczas którego naczynka krwionośne są niszczone przez intensywne impulsy światła. Jest to również zabieg małoinwazyjny. Zarówno skleroterapia, jak i zabiegi laserowe to bezpieczne i skuteczne sposoby na leczenie pajączków.  Sposób leczenia zależy of wielkości i umiejscowienia żył.  W niektórych przypadkach zabiegi są łączone w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Sculptra

Sculptra®

Sculptra to jedyny preparat do wstrzykiwania zawierający kwas poli-L-mlekowy, który jest zatwierdzony przez FDA.  Preparat pomaga stymulować naturalna produkcję kolagenu w skórze twarzy.  Działa stopniowo, pomagając odbudować wewnętrzna strukturę skóry zapewniając młodszy wygląd.

Czego oczekiwać:

 • Sculptra przywraca objętość twarzy i odbudowuje strukturę skóry poprawiając wygląd zmarszczek nosowo-wargowych, marionetek, zmarszczek przed usznych, fałdów policzkowych i zmarszczek brody. 

 • Sculptra zapewnia stopniowe i naturalnie wyglądające rezultaty, które staja się widoczne w ciągu kilku miesięcy.

 • Długotrwale rezultaty – dłużej niż dwa lata.

Tekstura Skóry – Blizny Po trądzikowe – Przebarwienia

Mikro nakłuwanie - VI Peel - PRX-T33

Nakłuwanie mikro igłowe oraz peelingi chemiczne to skuteczne zabiegi, które pomagają poprawić teksturę i przebarwienia skory. 

Mikro nakłuwanie jest wykonywany przy użyciu urządzenia z małymi igłami, które stwarzają w skórze mikro kanaliki w celu stymulacji kolagenu, który pomaga poprawić wygląd drobnych zmarszczek i blizn. Zabieg również pomaga wyrównać koloryt skóry i zmniejszyć przebarwienia.

Peelingi chemiczne – ViPeel i PRX-T33 polegają na nałożeniu na skore roztworu, który złuszcza i usuwa martwy naskórek, odsłaniając gładsza i zdrowszą skórę.  W zależności od siły zastosowanego roztworu, peelingi chemiczne mogą pomóc zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek, blizn po trądzikowych i plam starczych.

Zarówno mikro nakłuwanie, jak i peelingi chemiczne są bezpiecznymi i skutecznymi zabiegami pomagającymi poprawić wygląd skóry.  Wybór leczenia zależy od indywidualnych problemów skóry danej osoby, preferencji, jak również ich stanu zdrowia.

MICRONEEDLING
Hydrafacial

Hydrafacial®

Magia Hydrafacial tkwi w końcówce, która otwiera pory w celu głębokiego ich oczyszczenia jak również usunięcia martwego naskórka.

 • Oczyszczanie
  likatny peeling oczyszcza i złuszcza odkrywając nowa warstwę skory
 • Dermabrazja
  Usuwa zanieczyszczenia porów za pomocą bezbolesnego odsysania.
 • Nawilżanie
  Nasyca skórę substancjami nawilżającymi i odżywczymi dostosowanymi do indywidualnych potrzeb.

Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa to jedna z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na całym świecie.  Podczas zabiegów fale laserowe niszczą mieszki włosowe.
Zabieg jest najczęściej wykonywany na twarzy, nogach, ramionach, pod pachami, bikini i jest bezpieczny dla każdego, bez względu na kolor/odcień skory.
Depilacja laserowa jest na ogół bezpiecznym i skutecznym sposobem na redukcje owłosienia, ale ważne jest, aby zabiegi były wykonywane przez kogoś wykfalifikowanego i doświadczonego.

LASER HAIR REMOVAL Healing Aesthetics Hinsdale

Umów się już teraz

Zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z kolejnymi ekscytującymi wiadomościami i ofertami
Newsletter

Healing Aesthetics Medical Group, 

201 E Ogden Ave, Suite 50

Hinsdale, IL 60521 

(630) 400–4194